Finał PlusLigi. Terminy spotkań Asseco Resovii z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle

Znamy terminy i godziny spotkań finałowych PlusLigi, w których Asseco Resovia zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Pierwsze spotkanie 21 kwietnia w Kędzierzynie-Koźlu.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Rywalizacja Asseco Resovii z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle toczyć się będzie do trzech zwycięstw. Pierwsze dwa finałowe spotkania rzeszowski zespół zagra na wyjeździe. A to dlatego, że w rundzie zasadniczej PlusLigi ZAKSA zajęła pierwsze miejsce. Pojedynki w Kędzierzynie-Koźlu zaplanowano na 21 i 22 kwietnia. Oba o godz. 20:30.

Następnie rywalizacja przeniesie się do hali Podpromie. Trzecie spotkanie odbędzie się 26 kwietnia (godz. 20:30). Ewentualny czwarty mecz rozegrany zostanie również w Rzeszowie 27 kwietnia (godz. 20:30). Gdyby natomiast mistrza Polski miał wyłonić piąty pojedynek, wówczas mecz zostanie rozegrany w Kędzierzynie-Koźlu 1 maja. To spotkanie rozpocznie się o godz. 18. Mecze finałowe transmitowane będą w Polsacie Sport.

Klub Asseco Resovii informuje, że bilety na trzecie finałowe spotkanie będzie można rezerwować od 20 kwietnia. Rezerwacja ruszy o godz. 20.

Cuda się jednak zdarzają! Asseco Resovia zagra o złoto w PlusLidze

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: