Ruszył cykl Grand Prix Radomia, czyli pobiegali po Plantach [ZDJĘCIA]

Tegoroczny cykl Grand Prix rozpoczął się od rywalizacji w parku na Plantach. Trasę biegu wyznaczono alejkami parkowymi, zaś metę na stadionie przy ul. Narutowicza.

W kategorii pań triumfowała Karolina Waśniewska, która dystans o długości około 3 kilometrów pokonała w 13 minut i 23 sekundy. Na drugiej pozycji uplasowała się Klaudia Kotańska (13:26), zaś trzecia była Ewelina Płatos (13:47). Dla panów wytyczona została trasa o długości ok. 5 km. W stawce blisko 80 uczestników triumfował Bartłomiej Wójcik (16:48), przed Łukaszem Krawczykiem (16:51) i Jakubem Gałasiewiczem (16:52).

Kolejne impreza biegowego cyklu o GP naszego miasta odbędzie się w niedzielę 29 maja. Tym razem miłośnicy biegów zawitają do Starego Ogrodu.