Udane występy kolarek Pacifiku w Grodzisku [ZDJĘCIA]

Natalia Rutkowska (elita kobiet) i Karol Kuklewicz (orlicy) triumfowali w III Memoriale Eryka Stolarza w Grodzisku Mazowieckim. ?Fitnesski? ponadto zajęły całe podium w tym wyścigu.

Dobre wiadomości nadeszły z Grodziska Mazowieckiego, gdzie w ogólnopolskim wyścigu klasycznym - III Memoriale Eryka Stolarza rywalizowały panie i panowie. W wyścigu open kobiet na dystansie 66 km triumfowała Natalia Rutkowska, przed Katarzyną Brewińską i Edytą Jasińską. Tuż za podium na 4 pozycji finiszowała Klaudia Radziszewska (wszystkie TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team Toruń).

W rywalizacji mężczyzn open na dystansie 87 km wygrał Adam Stachowiak (VERVA ActiveJet) przed Karolem Kuklewiczem i Marcelim Zielińskim (obaj TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team). Podopieczni Leszka Szyszkowskiego zajęli jednocześnie pierwsze i drugie miejsce w kategorii U-23 (orlicy).

- Był to cenny szkoleniowo start - ocenia Leszek Szyszkowski, dyrektor sportowy. - Nasze torówki powoli, poprzez starty szosowe, rozpoczynają cykl przygotowań do igrzysk olimpijskich. Cieszy mnie także postawa Karola Kuklewicza i Marcelego Zielińskiego, to dobrze wróży przed kolejnymi wyścigami. Najbliższy to Puchar Polski kobiet i juniorów w Warlubiu w dniach 23-24 kwietnia.