Górnik Łęczna - Lech Poznań. Jest wielki powrót do pierwszego składu, są też posiłki z rezerw

Po raz pierwszy od miesiąca Karol Linetty zagra w wyjściowej jedenastce Lecha Poznań. W kadrze na mecz z Górnikiem Łęczna znaleźli się dwaj zawodnicy z drugiej drużyny - Krystian Sanocki i Piotr Kurbiel.

Skład Lecha Poznań jest niemal taki sam jak we wtorek, gdy Lech Poznań grał w Sosnowcu o awans do finału Pucharu Polski. Po meczu z Zagłębiem kontuzje ma Gergo Lovrencsics i jego miejsce w jedenastce zajął Karol Linetty. Więcej zmian nie ma. Dla reprezentanta Polski to powrót do pierwszego składu po miesięcznej przerwie spowodowanej problemami z żebrem.

Trener Jan Urban nie mógł zabrać do Łęcznej aż ośmiu graczy i znów zostałby niemal bez ofensywnych zawodników w rezerwie. Do kadry włączył więc napastnika Piotra Kurbiela i skrzydłowego Krystiana Sanockiego, którzy na co dzień występują w trzecioligowych rezerwach Kolejorza.

Skład Lecha Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Paulus Arajuuri, Tamas Kadar - Łukasz Trałka, Abdul Tetteh - Maciej Gajos, Karol Linetty, Darko Jevtić - Nicki Bille.

Rezerwowi Lecha Poznań: Mateusz Lis, Robert Gumny, Vladimir Volkov, Kamil Jóźwiak, Piotr Kurbiel, Dariusz Dudka, Krystian Sanocki.

Początek spotkania o godz. 18.

Więcej o: