W sobotę piłkarski piknik Radomiaka na S-63

W samo południe w sobotę na stadionie przy ulicy Struga 63, rozpocznie się piłkarski piknik ?Żegnamy Stadion Radomiaka?. Kulminacyjnym punktem imprezy będzie mecz towarzyski I-ligowego Stomilu Olsztyn z Radomiakiem

Z uwagi na rozpoczynające się jeszcze w kwietniu prace związane z budową nowego obiektu widowiskowo - sportowego, na stadionie im. Braci Czachorów zorganizowany zostanie Piknik Rodzinny.

Już od samego południa na sympatyków Radomiaka czeka wiele atrakcji. Najpierw na boisku, które już po raz ostatni gościć będzie piłkarzy - rozpocznie się futbolowy turniej dziecięcy.

Po nim około godz. 14., na boisku zameldują się "piłkarze legendy Radomiaka", którzy zmierzą się w towarzyskim pojedynku m.in. z kibicami, czy samorządowcami.

W końcu o godz. 15 rozpocznie się spotkanie I-ligowego Stomilu Olsztyn i II-ligowego Radomiaka.

W trakcie pikniku, będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, czy być świadkiem pokazów strażackich.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a organizatorzy przewidzieli również stoiska, na których będzie można nabyć wiele pamiątek związanych ze stadionem!

Więcej o: