Deleu zostaje w Cracovii

W meczu z Górnikiem Łęczna Brazylijczyk złapał kontuzję, ale teraz ma powody do radości. W czwartek podpisał nową umowę z Cracovią - zostaje przy Kałuży co najmniej na kolejne 12 miesięcy.

Jeszcze kilka tygodni temu wiele wskazywało, że Deleu powoli może żegnać się z Krakowem. Co prawda miał miejsce w podstawowym składzie, ale klub zwlekał z propozycją nowej umowy. A obecna wygasała z końcem czerwca.

- Dostałem od klubu informację, że chce przedłużyć ze mną kontrakt. Nie było jednak żadnej konkretnej propozycji. To trochę przeszkadza, w głowie nie ma spokoju. Cały czas myśli się o tym, czy będzie nowy kontrakt. Na razie jeszcze czekam, ale nie wiem, jak długo - mówił.

Teraz spokoju powinno być więcej, bo Deleu podpisał nową umowę. Zostanie w klubie co najmniej do końca przyszłego sezonu. W kontrakcie jest też opcja przedłużenia na kolejne rozgrywki.

- Jestem bardzo szczęśliwy z przedłużenia kontraktu. Kibiców mogę zapewnić, że będą widzieć mnie zaangażowanego i zostawiającego serce na boisku - podkreśla uśmiechnięty Brazylijczyk.

Deleu trafił do Cracovii latem 2014 roku. Rozegrał w niej 44 mecze w ekstraklasie, strzelił w nich dwa gole.

źródło: Okazje.info

Więcej o: