Rusza sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski! Ceny od 15 złotych

W czwartek PZPN rozpocznie sprzedaż biletów na finałowy mecz Pucharu Polski, który 2 maja odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Lech Poznań zmierzy się w nim najpewniej z Legią Warszawa.

Ceny biletów na finał Pucharu Polski nie zmieniają się już od trzech lat. Wejściówki kosztują tylko 15 złotych (miejsca na łukach i za bramkami) oraz 20 złotych (miejsca na prostych). Sprzedaż dla wszystkich kibiców na miejsca neutralne rozpocznie się w czwartek i prowadzona będzie na portalu www.kupbilet.pl.

Oprócz biletów w sprzedaży otwartej, każdy z finalistów będzie mógł zakupić pulę biletów dla swoich kibiców. Lechowi Poznań i drugiemu zespołowi, którym najprawdopodobniej będzie Legia Warszawa (w środę gra rewanżowe spotkanie z Zawiszą Bydgoszcz), przysługuje pula 10 tys. biletów na miejsca za bramkami. Każdy klub będzie sam prowadził dystrybucję tej puli biletów. O ich zasadach Lech Poznań poinformuje wkrótce. Pozostałe wejściówki, na sektory neutralne, będzie mógł kupić każdy kibic już od czwartku na portalu kupbilet.pl.

W ubiegłym roku bilety zostały wyprzedane bardzo szybko i finał Pucharu Polski pomiędzy Lechem, a Legią obejrzał komplet 45 tys. kibiców. Tegoroczny mecz finałowy krajowego pucharu odbędzie się 2 maja o godz. 16 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Więcej o: