Turbokozak na treningu Wisły Kraków [WIDEO]

Po trzech wygranych z rzędu piłkarzom Wisły Kraków dopisują humory. Kilku z nich w czasie wtorkowego treningu zabawiło się w jedną z konkurencji znanych z popularnej zabawy ?Turbokozak?. Indywidualnie trenował Paweł Brożek.

Facebook?  | A może Twitter? 

Piłkarze, którzy grali w niedzielnym spotkaniu Wisły z Ruchem Chorzów trenowali lżej od pozostałych i wcześniej opuścili murawę. Do końca zajęć został tylko Arkadiusz Głowacki. Na boisku w ogóle nie pojawił się Paweł Brożek.

Snajper Wisły indywidualnie trenował na siłowni. To efekt problemów z łydką po ostatnim spotkaniu. Występ Brożka w meczu z Zagłębiem Lubin nie jest jednak zagrożony. Oprócz niego z drużyną nie trenowali Krzysztof Mączyński i Emmanuel Sarki. Obaj rekonwalescenci tylko biegali wokół boiska.

Kilku piłkarzy zajęło się we wtorek szlifowaniem nietypowych umiejętności. Denis Popović, Zdenek Ondraszek, Richard Guzmics i Boban Jović postanowili spróbować sił w jednej z konkurencji "Turbokozaka", czyli zabawy organizowanej przez stację Canal+. Piłkarze Wisły próbowali wykonywać rzuty karne z zasłoniętymi oczami. Efekty poniżej.

Więcej o: