Na lodowisku w Poznaniu odbyły się spotkania play off, kończące rozgrywki II ligi. Ostatnim rywalem BKS byli gospodarze.
Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla bydgoszczan, którzy już po nieco ponad minucie gry zdobyli pierwszą bramkę. Później jednak do głosu doszli gospodarze i jeszcze przed końcem pierwszej tercji cztery razy pokonali bramkarza BKS-u.
W drugiej części meczu Dawid Zembrzuski zdobył dwie bramki dla bydgoszczan i nadzieje na awans do finału wróciły. Po kilku minutach poznanianie trafili jednak dwukrotnie i prowadzili już 6:3.
W trzeciej tercji zespół z Poznania jeszcze cztery razy znalazł sposób na Igora Tomczyka i ostatecznie wygrał 10:3.
W niedzielę w meczu finałowym Hokej Poznań nieco niespodziewanie przegrał z Mad Dogs Sopot 2:7 i to drużyna z Trójmiasta wywalczyła awans.
BKS zakończył rozgrywki na czwartym miejscu.
Hokej Poznań - BKS Bydgoszcz 10:3 (4:1, 2:2, 4:0) Bramki: Kamil Gościmiński 3', 58', Warren McCutcheon 5', Jakub Działdowski 9', Neil Walsky 18', 48', Mateusz Wiśniewski 34', 39', Mateusz Wiśniewski 49', 51' - Jakub Puchalski 2', Dawid Zembrzuski 29', 30'
BKS: I. Tomczyk - Bielicki, Szurgot, Niedzielski, Sochacki, Puchalski, R. Tomczyk, Kiliński, Jurski, Woźniak, Zembrzuski, Rzepiński, Iwanow, Lietz, Kapelski, Małachowski.