Sparing Falubazu: Tomasz Gollob na torze w Zielonej Górze

W niedzielę, na tydzień przed pierwszym meczem w PGE Ekstralidze, żużlowcy Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra rozegrają mecz sparingowy z GKM-em Grudziądz. Początek o godz. 15.

Przed tygodniem Falubaz w towarzyskim starciu pokonał Unię Tarnów 54:36. W niedzielne popołudnie w roli gości na tor w Zielonej Górze wyjadą żużlowcy innego ekstraligowca - GKM-u Grudziądz. Rywale Falubazu zapowiedzieli przyjazd m.in. Tomasza Golloba, najbardziej utytułowanego polskiego żużlowca. Jedyne osłabienie grudziądzan to będzie brak w składzie Szweda Antonio Lindbeaka, który w niedzielę wystartuje w Memoriale Edwarda Jancarza w Gorzowie. Z tego samego powodu w składzie Falubazu kibice nie zobaczą Patryka Dudka.

Trener zielonogórskiej drużyny Marek Cieślak podał skład z Jarosławem Hampelem. W ten sposób z pewnością zechce wypróbować tzw. zetzetkę. Hampel jest kontuzjowany i nie wystartuje w pierwszych meczach Falubazu w PGE Ekstralidze. Przepis o zastępstwie zawodnika to manewr taktyczny, z którego szkoleniowiec zielonogórskiej ekipy będzie mógł skorzystać w pierwszej części rozgrywek.

Na niedzielny sparing bilety kosztują 10 zł. Posiadacze karnetów na sektory I, J, A1, A2, VIP Start wejdą na stadion przy użyciu kart kibica. Dzieci do 13 lat wejdą na zawody na podstawie darmowych zaproszeń, które odbierać będzie można w kasach (otwarte zostaną o godz. 14). Dla kibiców udostępnione będą sektory I, J oraz trybuna K. Przy wejściu na trybuny kibice otrzymają bezpłatne programy zawodów.

EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA - GKM GRUDZIĄDZ

Niedziela - 3 kwietnia: godz. 15, stadion przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Ekantor.pl Falubaz: 9. Jarosław Hampel - zastępstwo zawodnika, 10. Andriej Karpow, 11. Jason Doyle, 12. Kenni Larsen, 13. Piotr Protasiewicz, 14. Krystian Pieszczek, 15. Alex Zgardziński, R1. Sebastian Niedźwiedź.

GKM: 1. Peter Ljung, 2. Tomasz Gollob, 3. Krzysztof Buczkowski, 4. Rafał Okoniewski, 5. Artem Łaguta, 6. Marcin Nowak, 7. Mike Trzensiok, R1. Mateusz Rujner.

JAROSŁAW HAMPEL W MAJU WRÓCI DO ŚCIGANIA

WRESZCIE POJECHALI. FALUBAZ POKONAŁ UNIĘ TARNÓW 54:36

KOLEDZY Z TORU WSPIERAJĄ JARKA HAMPELA [WIDEO]

FALUBAZ WRACA DO BIELI [ZDJĘCIA Z PREZENTACJI ZESPOŁU]

LIGA WYSTARTUJE 8 KWIETNIA. PIERWSZE DERBY 22 MAJA

Więcej o:
Copyright © Agora SA