Siarka Tarnobrzeg przerwała serię porażek. Wygrana z Legionovią Legionowo

Po trzech z rzędu porażkach zespół Siarki Tarnobrzeg sięgnął po drugi tej wiosny komplet punktów. W sobotę siarkowcy u siebie pokonali Legionovię Legionowo 2:0.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Zwycięstwo Siarce Tarnobrzeg zapewniły gole Jakuba Wróbla i Doriana Buczka. Ten pierwszy wynik meczu z Legionovią Legionowo otworzył w 59. minucie. Wówczas Wróbel wykorzystał dośrodkowanie Jana Grzesika i celną główką dał prowadzenie gospodarzom. Cztery minuty przed końcem spotkania komplet punktów przypieczętował Buczek. Napastnik Siarki popisał się ładnym strzałem z pierwszej piłki i golkiper gości Mikołaj Smyłek skapitulował po raz drugi.

Zespół trenera Włodzimierza Gąsiora przełamał więc serię trzech z rzędu porażek. Po 24. kolejkach Siarka ma na koncie 36. punktów.

Bramki: Wróbel (59.), Buczek (86.)

Siarka: Beszczyński - Grzesik Ż, Waleńcik, Sylwestrzak Ż, Suchecki - Wróbel (90. Głaz), Stromecki, Stefanik, Koczon, Chłoń (46. Martuś) - Mandzelowski (41. Buczek Ż).

Legionovia: Smyłek - Miś, Bajat Ż, Leustek, Grzelak Ż, Garyga (80. Kopka), Wieczorek, Wiktorski, Tylec (60. Wolsztyński), Wójcik (75. Kozłowski), Hirsz (60. Jankowski).