Górnik Zabrze. Bartosz Kopacz: To zrozumiałe, że kibice nie są zadowoleni

- Wynik robi swoje, a z trybun zawsze wszystko wygląda inaczej. Dziś zremisowaliśmy, ale nie ma się co dziwić kibicom, bo ostatnie mecze nie były w naszym wykonaniu dobre - mówił po piątkowym meczu obrońca Górnika Zabrze, Bartosz Kopacz.

Jesteś kibicem z Górnego Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Wynik piątkowego spotkania niedługo przed przerwą otworzył środkowy obrońca Górnika, Bartosz Kopacz, który na bramkę zamienił dośrodkowanie z rzutu rożnego Aleksandra Kwieka. Na początku drugiej połowy wyrównał Rafał Murawski, który - razem z Łukaszem Zwolińskim - wykorzystał bierną postawę zabrzańskich obrońców.

- Nie jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego wyniku, ale gra wygląda coraz lepiej. Wykonaliśmy dobrą pracę i jesteśmy na dobrej drodze, aby wreszcie zacząć wygrywać - ocenił Jose Kante, napastnik Górnika. Hiszpan miał sporo sytuacji do strzelenia bramki. - Nie wiem, co się stało, że nie trafiłem. Może nie miałem szczęścia - zastanawiał się. - Najważniejsze jest jednak dobro drużyny i wydaje mi się, że gra wyglądała dziś lepiej niż we wcześniejszych meczach - dodał Kante.

- Boli, że straciliśmy bramkę zaraz po przerwie, bo uczulaliśmy się w szatni, żeby spokojnie grać w tyłach i nie dać przeciwnikowi wyrównać. Nie udało się i znowu remisujemy - mówił wyraźnie zawiedziony wynikiem strzelec jedynej bramki dla swojego zespołu, Bartosz Kopacz. - Liczyliśmy dziś na zwycięstwo, ale znów nam się nie udało. Musimy się przełamać i mamy nadzieję, że stanie się to w Kielcach. Pracujemy nad motoryką, żeby cały czas poprawiać swoją dyspozycję fizyczną - stwierdził środkowy obrońca Górnika.

Mimo dobrego występu piłkarze trenera Jana Żurka zostali wygwizdani przez kibiców Górnika. - Wynik robi swoje, a z trybun zawsze wszystko wygląda inaczej. Dziś zremisowaliśmy, ale nie ma się co dziwić kibicom, bo ostatnie mecze nie były w naszym wykonaniu dobre. Nie wygrywamy i to zrozumiałe, że kibice nie są zadowoleni - zakończył Kopacz

ŚLĄSK.SPORT.PL ćwierka na Twitterze. Obserwujesz? >>

Czy Jan Żurek wyciągnie Górnika Zabrze ze strefy spadkowej
Więcej o: