Lech Poznań - Śląsk Wrocław. Z reprezentantów tylko Jasmin Burić w składzie Kolejorza

Bez Abdula Tetteha, Dawida Kownackiego, Karola Linettego i Kamila Jóźwiaka zagra Lech Poznań ze Śląskiem Wrocław w przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego ekstraklasy. Początek meczu o godz. 20.30, relacja w Sport.pl

Spośród piłkarzy, którzy w ostatnim czasie byli powołani do reprezentacji, tylko Jasmin Burić znalazł się w pierwszym składzie Lecha Poznań. Powołany był też Gergo Lovrencsics, ale nie pojechał na Węgry z powodu choroby. Teraz zagra w wyjściowej jedenastce Kolejorza. Na ławce rezerwowych mecz ze Śląskiem Wrocław rozpoczną kadrowicze: Tamas Kadar, Kebba Ceesay, Paulus Arajuuri oraz Robert Gumny z młodzieżowej reprezentacji Polski.

Grali w niej ostatnio także Dawid Kownacki i Kamil Jóźwiak. Obaj dostali wolne, podobnie jak kontuzjowany Karol Linetty czy Abdul Tetteh, który jest zawieszony za kartki. W kadrze meczowej w ogóle nie ma Szymona Pawłowskiego oraz Marcina Robaka, którzy trenują indywidualnie.

Szansę rehabilitacji po słabym występie przeciwko Legii Warszawa dostał Maciej Wilusz.

Skład Lecha Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Maciej Wilusz, Marcin Kamiński, Vladimir Volkov - Łukasz Trałka, Dariusz Dudka - Gergo Lovrencsics, Maciej Gajos, Darko Jevtić - Nicki Bille.

Rezerwowi Lecha Poznań: Krzysztof Kotorowski, Robert Gumny, Tamas Kadar, Kebba Ceesay, Paulus Arajuuri.

Więcej o: