Piast Gliwice. W Lubinie kibice z Okrzei pobiją wyjazdowy rekord?

W trakcie wyjazdowego meczu z Zagłębiem Lubin piłkarze Piasta Gliwice będą mogli liczyć na duże wsparcie ze strony swoich kibiców. - Odwdzięczymy im się dobrą grą - zapewnia Radosław Murawski, kapitan gliwickiej drużyny.

Czy Piast Gliwice powalczy o mistrzostwo Polski? Podyskutuj na Facebooku >>

W tym roku Piast Gliwice na wyjeździe jeszcze nie wygrał. Czy uda się w niedzielę, kiedy zagra na terenie Zagłębia Lubin? Pewne jest to, że na stadion wybiera się spora grupa kibiców z Okrzei, którzy chcą pobić swój wyjazdowy rekord w spotkaniach z "miedziowymi".

- Pamiętam mecz w Warszawie przeciwko Legii. Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej po stracie bramki na moment oddaliśmy inicjatywę i wtedy gospodarze przycisnęli. Kibice jednak cały czas głośno nas dopingowali i to na tym wielkim stadionie naprawdę było słychać. Udało nam się wyrównać i przejąć inicjatywę w końcówce - mówi Radosław Murawski, kapitan Piasta.

- W Lubinie wsparcie naszych fanów też będzie nieocenione. Liczę, że uda im się pobić wyjazdowy rekord, a my odwdzięczymy im się dobrą grą. Widzimy się w niedzielę - kończy kapitan Niebiesko-Czerwonych.

Więcej o: