Włoskie media: Asseco Resovia chciała u siebie N`Gapetha

- Asseco Resovia interesowała się N`Gapethem - napisała włoska Gazzetta di Modena. Francuski przyjmujący zostanie jednak najprawdopodobniej we Włoszech, z klubie DHL Modena.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

To byłby prawdziwy hit w PlusLidze, o ile oczywiście doszłoby do tego transferu. - Nie komentujemy spraw transferowych przed zakończeniem sezonu - ucina krótko wiceprezes Asseco Resovii Bartosz Górski. Earvin N`Gapeth to jeden z najlepszych przyjmujących na świecie, niezwykle widowisko, ale i niezwykle krnąbrny. Francuz raz po raz popada w konflikt z prawem, ale na boisku zachwyca swoją grą. Jest ostoją jednej z najlepszych drużyn we Włoszech DHL Modeny.

Francuzowi w tym sezonie kończy się kontrakt z klubem, dlatego pojawiły się spekulacje o rzekomym zainteresowaniu się nim przez inne kluby. Włoska Gazetta di Modena podaje, że miał on propozycje z Asseco Resovii, Turcji, a także lig koreańskich i japońskich, gdzie płaci się ogromne pieniądze.

Z naszych informacji wynika jednak, że temat N`Gapetha w Rzeszowie to raczej fakt medialny, a Francuz bliski jest pozostania w swoim dotychczasowym klubie.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.