Ostatni akord Grand Prix Radomia w tenisie stołowym

Czwarty i zarazem ostatni turniej zaliczany do cyklu Grand Prix Radomia amatorów w tenisie stołowym zostanie rozegrany w sobotę 2 kwietnia. Pingpongiści tradycyjnie zagrają w hali sportowej PSP nr.4 przy ul. Wyścigowej

- Od godz. 9. rywalizację rozpoczną weterani, natomiast od godz. 12.30 do stołów podejdą młodzieżowcy i seniorzy do 50 lat. W obu kategoriach wiekowych tegoroczna rywalizacja jest bardzo wyrównana. O ile w kategorii weteranów znamy już zwycięzcę (został nim Stefan Wielgus), to o pozostałe miejsca na podium walczy jeszcze kilku zawodników - przypomina Krzysztof Witerski, sędzia główny i uczestnik zmagań. Największe szanse na czołowe lokaty w tej kategorii mają radomianie Janusz Zbroja i Krzysztof Witerski, a także kielczanin Marek Pyzik oraz Ryszard Głód z Kazanowa.

Jeszcze więcej niewiadomych jest w kategorii młodzieżowców i seniorów do 50 lat. - Tutaj wydaje się , że rywalizacja rozstrzygnie się pomiędzy zawodnikami STS Szydłowiec Arkadiuszem Radkiem i Cezarym Krupą, a radomianami Mariuszem Ablewskim, Mariuszem Czerwińskim i Pawłem Ratyńskim. Jednak nawet zajmujący obecnie 10 miejsce po 3 turniejach Dariusz Bukalski ma szansę na podium - dodał sędzia Witerski.

Warto dodać, że organizatorzy, czyli RTKKF w Radomiu oraz Urząd Miejski w Radomiu, przygotowali dla najlepszych dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.