Wyjazdowe mecze trzecioligowców z regionu radomskiego

W najbliższy weekend swoje mecze, już 22 kolejki III ligi gr. łódzko - mazowieckiej rozegrają piłkarze Pilicy Białobrzegi, Oskara Przysucha i Energii Kozienice.

Bez wątpienia najcięższe zadanie z grona drużyn regionu radomskiego czeka na piłkarzy Pilicy Białobrzegi. Nie dość, że podopieczni Mirosława Siary powalczą na trudnym terenie w Łodzi z ŁKS-em, to do tego jeszcze "ełkaesiacy" będą niezwykle zmotywowani i zarazem podrażnienie ubiegłotygodniową wpadką z Oskarem w Przysusze. Piłkarze aspirujący do gry o awans do II ligi , musieli po końcowym gwizdku usłyszeć sporo niemiłych słów od blisko trzystuosobowej grupy kibiców, która zawodników dopingowała.

Z kolei Pilica to jak na razie jeden z najlepszych zespołów rundy wiosennej, mająca na swoim koncie triumfy nad Oskarem (4:0), Bronią Radom (4:2) i remis na boisku lidera.

Tymczasem Oskar będzie miał szanse odnieść drugie zwycięstwo z rzędu, bowiem jedzie do drużyny, która w ogóle miała nie przystąpić do rundy rewanżowej, a więc Startu Otwock. W tej drużynie doszło pomiędzy rozgrywkami do niemałego trzęsienia ziemi, co przełożyło się na kadrę zawodniczą.

W końcu w Sieradzu zmierzy się Energia. Bez wątpienia podopiecznym Artura Kupca, należą się słowa uznania, bo wiosną jeszcze nie przegrali, ale z drugiej strony kozieniczanie nie odnieśli także żadnego triumfu. Czy postarają się więc o takowy w Sieradzu?

W meczach 22. kolejki zagrają:

Ursus Warszawa - Ner Poddębice, Warta Działoszyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Warta Sieradz - Energia Kozienice (sobota godz. 16.00), Pelikan Łowicz - Błękitni Raciąż, Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki, Pogoń grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki, Start Otwock - Oskar Przysucha (niedziela godz. 11.00), ŁKS Łódź - Pilica Białobrzegi niedziela, godz. 15.00). W meczu rozegranym w czwartek: Broń Radom - Polonia Warszawa.

Więcej o:
Copyright © Agora SA