Wejściówki na niedzielny mecz Radomiaka dostępne w przedsprzedaży

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na niedzielny mecz II ligi, w którym Radomiak Radom podejmie Kotwicę Kołobrzeg. Początek pojedynku o godz. 15.

Kibice, którzy chcą oszczędzić sobie czekania w kolejkach, a co za tym idzie, zakupić bilet tuż przed niedzielnym meczem, mogą skorzystać z kilku ofert klubu, i nabyć wejściówki w przedsprzedaży.

Pierwsza pula biletów rozpowszechniana jest w Zielonej Wyspie, a więc w oficjalnym sklepie Radomiaka, mieszczącym się w Galerii Słonecznej. Tam bilety można zakupić do soboty, w godz. od 10 - 21.

Z kolei kasy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Narutowicza, otwarte zostaną w piątek jak i w sobotę, a czynne będą w godz. od 15 - 20.

Z kolei w niedzielę bilety kupować będzie można od godz. 12 - w obu kasach.

Ponadto, jak to miało miejsce dotychczas, prowadzona jest również sprzedaż kart wstępu drogą internetową. Wystarczy tylko wejść na stronę: https://www.kupbilet.mosirradom.pl/i tam dokonać rejestracji oraz zakupu.

Bilety - 15 zł, na trybunę A (wejście od ulicy Narutowicza) i 10 zł., na trybunę B (od Parku Planty).

Wstęp wolny mają uczniowie szkół podstawowych i młodsi, ale tylko i wyłącznie jeśli znajdują się pod opieką osoby pełnoletniej.

Więcej o: