Zastój w górze tabeli, wykorzystał Sokół. Sensacja z udziałem Oskara

Sokół Aleksandrów Łódzki triumfując różnicą pięciu goli umocnił się na prowadzeniu w III lidze gr. łódzko - mazowieckiej. Do największej niespodzianki doszło za to w Przysusze, gdzie outsider pokonał ŁKS Łódź!

Zawodnicy Sokoła Aleksandrów Łódzki zanim przystąpili do meczu ze Startem Otwock, to już wiedzieli o tym, że punkty straciły goniące go drużyny: Polonii Warszawa, Ursusa Warszawa czy w końcu ŁKS-u Łódź. Ci ostatni mieli wydawać by się mogło najłatwiejsze zadanie z wszystkich drużyn czołówki, bowiem grali w Przysusze z ostatnim i pogodzonym już ze spadkiem - Oskarem. Podopieczni Bolesława Strzemińskiego udowodnili jednak, że wolą walki i determinacją dużo można na tym szczeblu rozgrywek osiągnąć. Efekt był taki, że po ostatnim gwizdku arbitra z kompletu punktów cieszyli się miejscowi!

Tymczasem Sokół pewnie wykorzystał potknięcia przeciwników i rozgromił - w takim samym stosunku rywali z Otwocka - jak Polacy reprezentację Finalndii.

Na zakończenie tej serii gier Energia Kozienice, po raz trzeci w rundzie zremisowała, a tym razem podzieliła się punktami z Pelikanem Łowicz.

Wyniki 21 kolejki III ligi gr. łódzko - mazowieckiej.

Pilica Białobrzegi - Broń Radom 4:2, Oskar Przysucha - ŁKS Łódź 3:1, Sokół Aleksandrów Łódzki - Start Otwock 5:0, Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:3, Energia Kozienice - Pelikan Łowicz 1:1, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warta Sieradz 0:0, Ner Poddębice - Warta Działoszyn 0:1, Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 0:0.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.