Kibice wybrali składy na mecz charytatywny Darcy'ego Warda

W Lany Poniedziałek o godzinie 15.30 w Toruniu rozpocznie się Mecz Charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz Darcy'ego Warda. Przez dwa tygodnie kibice mieli możliwość ustawianie swoich własnych składów, wcielając się w rolę managerów. Po zsumowaniu zestawień uzyskaliśmy składy, w których zawodnicy wystąpią w poniedziałkowym meczu.

- Jeśli chodzi o naszą drużynę to gusta kibiców mocno pokrywają się z zestawieniem, jakie manager Jacek Gajewski przedstawił podczas dwóch pierwszych treningów punktowanych. Dużo kibiców typowało Grega Hancocka z numerem 9, ostatecznie jednak więcej głosów dostał Martin Vaculik i to on poprowadzi drużynę Get Well w poniedziałkowych zawodach. Jeśli chodzi o drużynę Darcy'ego to bardzo się cieszę, że kibice jako prowadzącego zespół wybrali Chrisa Holdera, jego wielkiego przyjaciela - powiedziała Ilona Termińska.

Najważniejszym celem poniedziałkowego meczu to oczywiście zbiórka pieniędzy dla Australijczyka. Organizatorzy liczą, że kibice licznie zawitają w Lany Poniedziałek na Motoarenę. - Ten dzień jest niejako przypisany do żużla dlatego jestem pewna, że fani dopiszą. Jestem przekonana, że wszyscy wspólnie stworzymy wspaniałe widowisko: zawodnicy na torze oraz my, kibice, na trybunach - zakończyła Prezes Klubu Sportowego Toruń.

Składy na Mecz Charytatywny,

Drużyna Darcy'ego Warda:

1. Chris Holder

2. Davey Watt

3. Tai Woffinden

4. Maciej Janowski

5. Andreas Jonsson

6. Rune Holta

7. Jack Holder

Get Well Toruń:

9. Martin Vaculik

10. Kacper Gomólski

11. Adrian Miedziński

12. Grzegorz Walasek

13. Greg Hancock

14. Paweł Przedpełski

15. Dawid Krzyżanowski

Kibice, którzy zakupili lub kupią karnety na mecze KS Toruń na sezon 2016 mają prawo wejść na Mecz Charytatywny za darmo. KS Toruń zaprasza (wraz z karnetem) wszystkich karnetowiczów do odebrania swojego biletu w kasie na Motoarenie lub w SportFanShopie w Atrium Copernicus do 25 marca. Tylko do tego czasu będzie możliwość uzyskania darmowego biletu!

Ceny biletów na Mecz Charytatywny dla Darcy'ego Warda:

Trybuna Główna: 50 złotych,

Trybuna Niebieska oraz Trybuna Zielona: Normalny - 20 złotych, Ulgowy - 10 złotych,

Program zawodów: 5 złotych;

Bilet ulgowy przysługuje młodzieży szkolnej oraz studentom do 25. roku życia

Sprzedaż internetowa prowadzona będzie do soboty włącznie. Od niedzieli system będzie niesprawny.

W dniu zawodów kasy na Motoarenie otwarte będą od godziny 13.00, z kolei bramy stadionu otwarte będą o godzinie 14.30;

Więcej o: