Polonia zaprezentowała się kibicom. W niezłym stylu [ZDJĘCIA]

Blisko 400 fanów żużla pojawiło się w czwartek na stadionie Polonii, by wziąć udział w oficjalnej prezentacji naszej drużyny. Na kibiców czekało sporo niespodzianek.

Zanim jednak je otrzymali fani na stojąco wysłuchali klubowego hymnu, który zaśpiewał Sławomir Wojciechowski, kibic i miłośnik historii Polonii. Potem po kolei pod trybunę główną podjeżdżali żużlowcy. Jako pierwszy zrobił to Mateusz Jagła, który dopiero w tym roku przystąpi do egzaminu na licencję żużlową. Po nim na torze pojawiali się: Damian Stalkowski, Tomasz Orwat, Patryk Rydlewski, Patryk Sitarek, Oskar Ajtner-Gollob, Wiktor Kułakow, Andriej Kudriaszow, Rafał Konopka, Mikołaj Curyło i kapitan drużyny Marcin Jędrzejewski.

Zawodnicy odpowiadali na pytania przygotowane dla nich przez kibiców. Zrobili to również trener Jacek Gollob i właściciel klubu Władysław Gollob. Ten ostatni zapytany o potencjalnego sponsora strategicznego Polonii odpowiedział. - Już go mamy. Jest nim Urząd Miasta w Bydgoszczy.

Fani mogli też przejechać się wspólnie z żużlowcami po torze. Chętnych nie brakowało. Po godzinie kibice wspólnie z zawodnikami przenieśli się do parkingu maszyn. Tam można było zrobić sobie zdjęcie z żużlowcami i zobaczyć warsztaty poszczególnych polonistów.

Więcej o: