Sesja zdjęciowa piłkarskiej reprezentacji Polski we wrocławskim hotelu Monopol

Piłkarze reprezentacji Polski wzięli dziś udział w sesji zdjęciowej kolekcji przygotowanej specjalnie dla nich przez markę Vistula

Piłkarze reprezentacji przylecieli dziś do Wrocławia o godzinie 12. Po przyjeździe do hotelu Monopol, który przez trzy dni będzie bazą polskiej kadry, zawodnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej. Podczas niej prezentowali się w granatowych garniturach, które firma Vistula uszyła specjalnie dla nich na finały Euro 2016 we Francji.

- Do sesji doszło w naszej największej sali, czy sali bankietowej - mówi Maciej Stoces, menadżer hotelu Monopol we Wrocławiu. - Piłkarze pozowali przez kilka godzin. Efekty będzie można już wkrótce zobaczyć - dodaje.

Ale piłkarze nie czekali na oficjalną prezentację jaką przygotowuje Vistula. Niektórzy z nich, między innymi Grzegorz Krychowiak oraz Wojciech Szczęsny, pochwalili się zdjęciami z sesji na portalach społecznościowych.

Dodajmy, że Polacy w piątek mają zaplanowany godzinny trening. Poza tym mają pewne zobowiązania wobec innych sponsorów reprezntacji.

Stoces: - Z reprezentacją przyjechał kucharz, który współpracuje z naszymi pracownikami i patrzy im na ręce podczas przygotowywania posiłków. Kadrowicze mają pięć posiłków dziennie. Przygotowujemy im lekkostrawne dania, przede wszystkim: ryby, owoce morza, drób. Poza tym jedzą dużo sałat, owoców, kaszy i orzechów.

W sobotę o godz. 17.30 reprezentacja Polski na Stadionie Miejskim we Wrocławiu rozegra mecz towarzyski z Finlandią. Spotkanie jest jednym z etapów przygotowań drużyny narodowej do finałów Euro 2016, które w czerwcu rozpoczynają się we Francji.

Więcej o: