Gratka dla kibiców Oskara. Przyjedzie ŁKS Łódź

W sobotę w Przysusze i Kozienicach rozegrane zostaną mecze 21. kolejki w III lidze gr. łódzko - mazowieckiej. Kibice liczą na świąteczne prezenty w wykonaniu swoich ulubieńców, ale zwłaszcza Oskarowi o trzy punkty będzie niezwykle ciężko.

Dwa pojedynki wiosenne i dwie porażki. Ponadto styl w jakim Oskar przegrał z Pilicą w Białobrzegach daje kibicom beniaminka wiele do myślenia.

W sobotę do Przysuchy przyjedzie ŁKS Łódź, którego ma wspierać spora rzesza fanów. Rywale na początku uzyskali cenny remis z wiceliderem Lechią Tomaszów Mazowiecki a w ostatniej serii pokonali lidera - Sokół Aleksandrów Łódzki i strata punktowa do tej właśnie drużyny wynosi obecnie siedem oczek. Tak więc aspirujący do awansu do II ligi łodzianie, z pewnością nie zlekceważą beniaminka i zrobią wszystko by dopisać kolejne oczka. Pojedynek Oskara z ŁKS-em rozpocznie się 26 marca o godz. 11.

Z kolei w Kozienicach miejscowa Energia zmierzy się z Pelikanem Łowicz. Podopieczni Artura Kupca pogodzili się już z degradacją, ale to tylko powoduje u nich, że do każdego następnego pojedynku zawodnicy podchodzą bez nadmiernej presji. O tym świadczą uzyskane wyniki, a więc remisy z Pogonią Grodzisk Mazowiecki i rezerwami Legii. Jak będzie w sobotę? Kibice poznają odpowiedź o godz. 16.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.