Reprezentacyjna przerwa. Pustka w Jagiellonii

Piłkarze Jagiellonii przygotowują się do starcia z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Treningi przebiegają w okrojonym składzie

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Jagiellonia na przygotowania do meczu z Podbeskidziem ma sporo czasu (a jest nad czym pracować wystarczy wspomnieć wynik ostatniego spotkania - porażka 1:5 z Wisłą Kraków), pojedynek ten odbędzie się dopiero 4 kwietnia. Obecnie w ekstraklasie trwa bowiem przerwa na mecze reprezentacji.

Kilku zawodników z Jagiellonii wyjechało na zgrupowania różnych kadr. Do seniorskich reprezentacji swych krajów powołania otrzymali: Igors Tarasovs (kadra Łotwy zagra ze Słowacją oraz Gibraltarem), Konstantin Vassiljev (Estonia zmierzy się z Norwegią oraz Serbią), Fedor Cernych (rywalami Litwinów będzie Rumunia i Rosja).

Do młodzieżowej reprezentacji Polski powołanie otrzymał natomiast Przemysław Frankowski. Kadra do lat 21 w środę zmierzy się w Bydgoszczy z Finlandią, a w sobotę we Włocławku z Białorusią.

W reprezentacji do lat 19 są natomiast Bartłomiej Drągowski i Karol Świderski. Młodzi Polacy wezmą udział w turnieju eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Ich rywalami będzie Irlandia Północna, Ukraina, Holandia.

Kadra Polski do lat 18 zagra natomiast w turnieju Federation Riga Cup na Łotwie. Do tej reprezentacji z Jagiellonii powołani zostali: Hubert Gostomski, Paweł Kaczmarczyk, Przemysław Mystkowski, Michał Koźlik, Marcin Pigiel.

W kadrze do lat 17 jest z kolei Paweł Olszewski.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Więcej o: