Charytatywny mecz dla Darcy'ego Warda będzie też w internecie

W Lany Poniedziałek o godzinie 15.30 w Toruniu rozpocznie się Mecz Charytatywny, z którego to dochód zostanie przekazany na rzecz Darcy'ego Warda. Wszystkim tym, którzy chcą wesprzeć akcję, a nie mogą udać się do Grodu Kopernika, organizatorzy polecają streaming z imprezy.

- Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców w świąteczny poniedziałek do Torunia. Oficjalnie otworzymy sezon na Motoarenie, mając w naszych szeregach aż trzech Mistrzów Świata! Jestem przekonana, że czekają nas niesamowite emocje, a kibice wyjdą ze stadionu zadowoleni. Jednocześnie chciałabym przypomnieć, że wydruk biletów dla kibiców posiadających karnety odbywać się będzie do piątku włącznie. W poniedziałek systemy nie będą skorelowane i karnetowicze, którzy wcześniej nie zadbali o darmowe wejściówki po prostu ich nie dostaną. Wymiana karnetów na bilety zakończy się w piątek w siedzibie Klubu na Motoarenie o godzinie 16.00, z kolei w punkcie SportFanShop w Atrium Copernicus o godzinie 20.00 - powiedziała Ilona Termińska.

Zgodnie z ubiegłotygodniowymi informacjami, dla wszystkich tych, którzy chcieliby wspomóc akcję, a nie będą w stanie przyjechać do Torunia, organizatorzy przewidzieli streaming. - Ci kibice, którzy nie będą mogli przyjechać do Torunia, a będą chcieli obejrzeć zawody zapraszamy do zakupu streamingu. W tym przypadku należy wejść na stronę www.speedway.torun.pl/dw43 , tam będzie można wykupić transmisję w kwocie 7,99 Euro - kontynuuje Prezes Klubu Sportowego Toruń.

Skąd pomysł na pokazanie Meczu Charytatywnego w sieci? - Dostaliśmy wiele sygnałów, zarówno z Anglii, Szwecji jak i Australii, że kibice chcieliby obejrzeć te zawody na żywo. Jako, że nie udało nam się podpisać umowy z żadną z telewizji, postanowiliśmy zrobić własną relację per per view. Relacja przygotowana będzie na odpowiednim poziomie, całość będzie transmitowana z pięciu kamer. Komentować w języku angielskim będzie znany wszystkim kibicom żużla Tomasz Lorek, któremu bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w naszą akcję. Jeszcze raz zapraszam zarówno na Motoarenę jak i przed ekrany monitorów - zakończyła Ilona Termińska.

WAŻNA UWAGA!

Kibice, którzy zakupili lub kupią karnety na mecze KS Toruń na sezon 2016 mają prawo wejść na Mecz Charytatywny za darmo. KS Toruń zaprasza (wraz z karnetem) wszystkich karnetowiczów do odebrania swojego biletu w kasie na Motoarenie lub w SportFanShopie w Atrium Copernicus do 25 marca. Tylko do tego czasu będzie możliwość uzyskania darmowego biletu!

Ceny biletów na Mecz Charytatywny dla Darcy'ego Warda:

Trybuna Główna: 50 złotych,

Trybuna Niebieska oraz Trybuna Zielona: Normalny - 20 złotych, Ulgowy - 10 złotych,

Program zawodów: 5 złotych;

Bilety można nabyć poprzez stronę: www.kstorun.kupbilety.pl

Ponadto sprzedaż prowadzona jest w:

- Atrium Copernicus (stoisko KS Toruń przy Decathlonie) - od poniedziałku do niedzieli od 10 do 20;

- Motoarena - od poniedziałku do piątku od 10 do 16 (kasa główna).

Więcej o: