Denis Thomalla znów strzelił! Ważny gol piłkarza wypożyczonego z Lecha Poznań [WIDEO]

Już trzeciego gola w rundzie rewanżowej 2. Bundesligi strzelił Denis Thomalla. Napastnik wypożyczony z Lecha Poznań do 1. FC Heidenheim zdobył kontaktową bramkę na 1:2 w meczu z FSV Frankfurt, a spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Goście walczą o uniknięcie spadku z 2. Bundesligi, drużyna Denisa Thomalli zajmuje szóste miejsce w tabeli. A jednak zespół z Heidenheim nieoczekiwanie przegrywał na swoim stadionie z FSV Frankfurt 0:2 aż do 81. minuty. Wtedy napastnik sprowadzony zimą z klubu mistrzów Polski wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem (akcja od 2:55).

Dwie minuty przed końcem przepięknym strzałem w tzw. okienko popisał się jeszcze reprezentant Australii Ben Halloran i właśnie trafienie rezerwowego w tym meczu pomocnika Heidenheim dało jego drużynie punkt.

Denis Thomalla, który w ekstraklasie nie potrafił ani razu trafić do siatki, po siedmiu meczach zaplecza Bundesligi ma już trzy gole oraz jedną asystę. Po sezonie teoretycznie może wrócić do Kolejorza, ale sam piłkarz ma ogromną nadzieję, że tak się nie stanie. Liczy na to, że Heidenheim wykupi go latem z Lecha Poznań .