Oceniamy piłkarzy Wisły za mecz z Jagiellonią. Rafał Wolski znowu najlepszy [OCENY]

Zespół z Reymonta rozegrał kolejne dobre spotkanie i wygrał po raz drugi z rzędu. Wreszcie nikt nie zawiódł. Najlepszy po raz kolejny był Rafał Wolski, na piątki zasłużył też Brożek i Boguski.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl Michał Miśkiewicz 3 - w zasadzie trudno ocenić jego występ. nie miał wiele okazji do wykazania się. Wszystko, co mógł, złapał, przy strzale Świderskiego miał niewielkie szanse

Boban Jović 4+ - w defensywie przyzwyczaił do skutecznych odbiorów, w ofensywie do świetnych dośrodkowań. Nie inaczej było wtedy, gdy zagrał znakomitą piłkę do Boguskiego, który strzelił gola nożycami.

Arkadiusz Głowacki 4 - dobry występ kapitana okraszony nie tylko pewną grą w obronie, ale i efektownym strzałem na początku spotkania

Richard Guzmics 3 - nie miał zbyt wiele okazji do interweniowania. Winić go można za faul w drugiej połowie, po którym padł gol dla Jagiellonii.

Maciej Sadlok 4+ - pewny w defensywie i aktywny w ofensywie. Dodatkowo zdobył pięknego gola, pokonując strzałem z dystansu Bartłomieja Drągowskiego.

Denis Popović 4+ - chyba najlepszy występ Popovicia w Wiśle. Cały mecz "pod grą", pewny w środku pola, posłał kilka dobrych piłek do napastników.

Rafał Wolski 5 - najlepszy na boisku. Kolejny raz znakomicie podawał, rozgrywał, a przed przerwą dołożył kolejnego gola zdobytego głową.

Rafał Boguski 5 - to on wykonał kluczowy dla całego spotkania rajd, który zakończył się czerwoną kartką dla Tarasovsa, dodatkowo zdobył piękną bramkę nożycami.

Patryk Małecki 4+ - kolejny dobry występ, często napędzał akcje drużyny, znakomicie rozprowadził piłkę do Bobana Jovicia chwilę przed golem Rafała Boguskiego

Paweł Brożek 5 - stary, dobry Paweł Brożek. Mimo upływu lat dalej wie, gdzie stać w polu karnym, by piłka wtoczyła się pod jego nogi, a on mógł zdobyć gola. Przeciwko Jagiellonii zdobył dwa

Petar Brlek 3 - na razie nie daje wiele drużynie. Często podaje do najbliższego zawodnika, bądź do tyłu. Może potrzebuje czasu?

Zdenek Ondrasek 3 - dobrze zaczął, miał dogodną okazję do zdobycia gola. Zszedł jeszcze w pierwszej połowie, ponieważ źle się czuł.

Tomasz Cywka i Witalij Bałaszow grali zbyt krótko aby ich ocenić.