Mentor zaprasza klasy na Dzień Wagarowicza na tafli

21 marca w Dzień Wagarowicza lodowisko Mentor Sport zaprasza grupy szkolne z nauczycielami do wspólnej zabawy na ślizgawce i do konkursu na najciekawsze, najbardziej kreatywne zdjęcie.

Wystarczy w tym dniu od 8:00 do 16:00 przyjść na jedną ze ślizgawek i zrobić "odlotowe" zdjęcie swojej grupy, klasy, a następnie przesłać je na fanpage Radio Gra na Facebook'u (poprzez wiadomość prywatną). Komisja konkursowa wyłoni 3 najlepsze fotografie - oceniana będzie pomysłowość, ciekawy kadr, wizerunek (przebrania, pozy) osób na zdjęciu. Nagrodami będą 3 vouchery dla całej grupy na podwójne lody w cukierni Lenkiewicza w Toruniu, kubek termiczny dla opiekuna grupy oraz tort do pokoju nauczycielskiego.

Ale to nie wszystkie atrakcje!

W konkursie można także wygrać nagrody indywidulne, które przyznane zostaną autorom tych zdjęć, które w głosowaniu na Facebook'u uzyskają największa liczbą polubień. Zdjęcia do głosowania zostaną umieszczone folderze "Konkurs_lodowisko" na FB Radia GRA. Do zdobycia są wejściówki na ślizgawki Mentor Sport, kubki termiczne oraz nagrody-niespodzianki od Radia Gra.

Bilet na ślizgawki - tylko 5 zł, nauczyciele - gratis, wypożyczanie łyżew - 3 zł.

Zadzwoń i zarezerwuj wejściówki już dziś - tel. 56 669 32 25.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.