Płocki Bal Mistrzów Sportu. Biletów brak, organizatorzy mówią o atrakcjach

- Tegoroczny bal wyróżni m.in. wybór króla i królowej balu, a także gwiazda wieczoru - Gosia Andrzejewicz. Artystka zaśpiewa swoje najbardziej znane utwory, w tym m.in. ?Pozwól żyć? - mówi Tomasz Marzec, prezes Towarzystwa Sportowego, które jest organizatorem tegorocznej imprezy. Płocki Bal Mistrzów Sportu odbędzie się 2 kwietnia w Hotelu Starzyński.

Płocki Bal Mistrzów Sportu to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych tego roku. Tym bardziej z przykrością informujemy, że pula biletów na to wydarzenie została wyczerpana.

- Cieszy nas skala zainteresowania zaproszeniami na Płocki Bal Mistrzów Sportu. Impreza jest doskonałą okazją do zacieśnienia kontaktów między sportowcami a przedsiębiorcami, którzy coraz chętniej wspierają lokalne drużyny - podkreśla prezes Towarzystwa Sportowego. - Listę gości zamykają osoby, które wygrały podwójne zaproszenia w konkursie.

Uczestnicy balu, jako pierwsi dowiedzą się o wynikach plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2015 Roku, których wybiorą płocczanie w głosowaniu organizowanym przez Gazetę Wyborczą Płock i Tygodnik Płocki. A także laureatów na Najlepszego Sportowca i Trenera 2015 Roku, których wybierze kapituła. Po uroczystym ogłoszeniu wyników i wręczeniu statuetek zwycięzcom rozpocznie się część taneczna, a wraz z nią koncert gwiazdy i przygotowane przez organizatorów oraz partnerów konkursy. Na zakończenie imprezy zostanie wybrany król i królowa balu.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.