Jesteś miłośnikiem snookera? Zapisz się do Radomskiej Akademii

W sobotę 19 marca Black Ball Events wraz z klubem Break 147 rozpoczyna nową edycję Radomskiej Akademii Snookera. Organizatorzy przyjmują właśnie zapisy do jedynej szkółki snookera w naszym mieście

- Jesteś sympatykiem snookera? Chciałbyś sprawdzić się w prawdziwej grze?. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie sportu - czytamy w komunikacie organizacyjnym.

W programie akademii są zajęcia ze snookerowego savoir-vivre. Będzie też nauka prawidłowej postawy snookerowej, poprawnego prowadzenia kija i nadawania rotacji. Uczestnicy zaliczą treningi z wbijania różnych układów bil na stole, poprawnej celności strzału i wychodzenia na kolejne bile. Omawiane będą zagadnienia taktyczne, czy nauka trickshotów.

Jak informują organizatorzy zajęcia będą oparte na różnorodnych ćwiczeniach, filmach instruktażowych oraz fachowych i indywidualnych poradach. Nie zabraknie także informacji o pielęgnacji snookerowego sprzętu (stołu, sukna, kija oraz tipa). Na każdym treningu będzie można również rozegrać mecze sparingowe pomiędzy uczestnikami.

Zainteresowani mogą się zgłaszać w każdą sobotę w godzinach od 15 do w 17.30 klubie Break 147 przy ulicy Biznesowej 4. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 517 648 279 lub za pośrednictwem strony www.facebook.com/radomsnooker.