JKH GKS Jastrzębie. Klub prosi o wsparcie. Podpisz petycję

JKH GKS Jastrzębie zachęca sympatyków klubu, żeby podpisali się pod petycją skierowaną do Anny Hetman, prezydent miasta.

Ćwierkamy dla was o sporcie na Śląsku >>

Śląski klub jest w trudnej sytuacji finansowej. Działacze JKH liczą, że budżet uda się zbilansować z pomocą miasta. Stąd i petycja do pani prezydent.

"My niżej podpisani: kibice, sympatycy sportu, zawodnicy i zarząd Klubu JKH GKS Jastrzębie, zwracamy się do Pani Prezydent Anny Hetman, oraz Radnych Miasta Jastrzębie-Zdrój z petycją o przeznaczenie znacznie większej kwoty w budżecie miasta Jastrzębie-Zdrój na wsparcie Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie.

Nasze drużyny występują w najważniejszych ligach w kraju i walczą o najwyższe cele. Biorąc pod uwagę nasze obecne osiągnięcia oraz predyspozycje do dalszego kształtowania rozwoju sportowego drużyny seniorskiej, młodzieży i dzieci, w których już teraz większość składu stanowią wychowankowie miasta Jastrzębie-Zdrój, prosimy o znacznie większą pomoc finansową abyśmy mogli dalej kontynuować drogę do sukcesów i utrzymać już osiągnięty poziom.

Wsparcie Jastrzębskiego Klubu Hokejowego to solidna inwestycja w upowszechnianie sportu na terenie naszego miasta oraz promowanie Jastrzębia-Zdroju w całym kraju. Dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby" - czytamy.

Petycje możecie poprzeć tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.