Sprawdź się na korcie. VIII Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - LHS Open

W nadchodzący weekend (19-20 marca) na kortach Lubelskiego Klubu Tenisowego przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie odbędą się VIII Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - LHS Open. Zapisy do turnieju będą przyjmowane do 17 marca.

Rywalizacja będzie toczyła się w kilku kategoriach wiekowych. Każdemu uczestnikowi organizatorzy gwarantują grę w przynajmniej dwóch meczach. Spotkania będą rozgrywane do dwóch wygranych setów, a w przypadku trzeciego obowiązuje super-tie break). Ponadto podczas trwania turnieju zostanie zapewniony catering, a także odbędzie się players party. - Będzie to kontynuacja poprzednich edycji, które w przeszłości przynosiły wiele sportowych emocji i dawały dużo satysfakcji zarówno uczestnikom jak i organizatorom - mówi Ksawery Zaborski, koordynator LHS Open 2016. - Przed rokiem do rywalizacji przystąpiło aż 80 zawodników w różnym wieku. W tej edycji organizatorzy również przewidują dobrą frekwencję. Główną ideą zawodów jest jednak integracja tenisowego środowiska. Przykłady zawodów z poprzednich lat pokazują, że misja ta jest dobrze realizowana.

Dzięki pozyskaniu kilku partnerów oraz sponsora tytularnego uczestnicy turnieju powalczą o wysoką pulę nagród. - Mamy nadzieję przyciągnąć tym czołówkę graczy z Lubelszczyzny i nie tylko, a to z pewnością wpłynie na poziom zawodów - dodaje Ksawery Zaborski. - Oczywiście w turnieju może wystartować każdy, również rozpoczynający swoją przygodę z tenisem. Wszyscy uczestnicy rozegrają przynajmniej dwa mecze, a jeśli nie powiedzie się na korcie, to zawsze będzie można zintegrować się w gronie innych miłośników tenisa. Nasz turniej został ponownie wsparty ze strony Urzędu Miasta Lublin, co tylko dowodzi, że w Lublinie tenis staje się z roku na rok popularniejszy i dostępny coraz większej rzeszy mieszkańców. Serdecznie zapraszamy do udziału lub chociaż do przybycia w celu kibicowania w miłej, sportowej atmosferze.

Zapisy trwają do najbliższego czwartku (17 marca). Można tego dokonać na stronie www.zawodysportowe.info/lhsopen, gdzie zawarte są wszystkie szczegóły dotyczące tej imprezy. Ponadto zgłoszenia są przyjmowane pod numerem telefonu: 604 638 222 oraz w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU