GKS Tychy. Ofensywa biletowa. Mieszkańcy trzech powiatów wchodzą za darmo!

?Nie siedź w domu, przyjedź na mecz? - zachęca kibiców GKS Tychy. Dla mieszkańców trzech powiatów GKS przygotował nieodpłatne zaproszenia na spotkania rundy wiosennej rozgrywane na Stadionie Miejskim w Tychach.

Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

"W ramach akcji zapraszamy na Stadion Miejski w Tychach wszystkich mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego (Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski), mikołowskiego (Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry) oraz pszczyńskiego (Pszczyna, Wola, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Piasek, Miedźna, Pawłowice, Suszec)" - informuje klub.

Mieszkańcy trzech powiatów nieodpłatne zaproszenia będą mogli odebrać w dniu meczu rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Tychach. W kasie wystarczy tylko okazać dowód tożsamości.

W najbliższych tygodniach piłkarze GKS-u Tychy oraz klubowa maskotka - Wilk - odwiedzą szkoły z trzech powiatów, w których przeprowadzą lekcję w-f oraz zaproszą kibiców na mecze.

- Mamy liczne grono wiernych kibiców z powiatu bieruńsko-lędzińskiego, pszczyńskiego oraz mikołowskiego. Wielu z nich regularnie pojawia się na meczach rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Tychach. Doskonale wiemy jednak, że sam dojazd do Tychów z Lędzin, Bierunia czy Kobióra wiąże się z kosztami, dlatego chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców. Mamy nadzieję, że nieodpłatne zaproszenia na mecz zachęcą jeszcze więcej sympatyków GKS-u Tychy z ościennych miast do dopingowania naszego zespołu - mówi Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.

źródło: Okazje.info

Więcej o: