Karnety na mecze żużlowców Betardu Sparty Wrocław już w sprzedaży

Można już kupować karnety na mecze żużlowców Betardu Sparty Wrocław. W tym sezonie wrocławscy żużlowcy będą jeździć na stadionie w Poznaniu.

W tym sezonie żużlowcy Betardu Sparty Wrocław jako gospodarze będą występować na Stadionie Golęcin w Poznaniu. To efekt modernizacji Stadionu Olimpijskiego, który jest naturalną areną meczów wrocławian.

Sprzedaż karnetów prowadzona jest za pośrednictwem internetu pod adresem: bilety.pszpoznan.com.pl oraz bilety.wts.pl. Poza tym od wtorku 15 marca może je kupować bezpośrednio w siedzibie klubu przy ul. Świdnickiej 18/20 we Wrocławiu, a także w siedzibie Poznańskiego Stowarzyszenia Żużla przy ulicy Warmińskiej 1 w Poznaniu. Oczywiście karnety i bilety będą dostępne w kasach stadionu w dniu meczów. Pierwszy Betard rozegra 17 kwietnia z ROW-em Rybnik.

Karnety są w cenie: normalny numerowany - 270 zł, nienumerowany - 220 zł, ulgowy numerowany - 200 zł, ulgowy nienumerowany - 160 zł. Są też karnety junior: 100 zł (numerowane) i 80 zł (nienumerowane).

Karnety ulgowe przeznaczone są dla młodzieży uczącej od 17. do 24. roku życia oraz osób powyżej 65. roku życia. Oferta junior obejmuje dzieci i młodzież od 6 do 16 lat.

Więcej o: