Miedź - Zawisza 1:1. Oceniamy bydgoszczan [SONDAŻ]

Tylko jeden punkt wywieźli bydgoszczanie z Legnicy. Nie udało im się zmniejszyć strat do Wisły Płock, Arki Gdynia oraz Zagłębia Lubin. Najlepszym piłkarzem Zawiszy w Legnicy był Łukasz Sapela.

Bo też trzeba przyznać, że szczególnie w pierwszej połowie, bramkarz Zawiszy miał wiele do roboty i sprawiał się doskonale (oceny w skali od 1 do 10)

Łukasz Sapela - 7

Kilka ważnych interwencji przed przerwą spowodowało, że Zawisza stracił tylko jedną bramkę np. przy sam na sam z Łobodzińskim. Po przerwie także w formie.

Sebastian Kamiński - 5

Miał wiele kłopotów z Ganczarczykiem. Jego wejścia w ofensywie także nie były tak produktywne, jak w meczu z Pogonią Siedlce.

Jean-Yves M'voto - 5

Źle główkował przy wolnym, po którym padł gol dla Miedzi. Posłał piłkę prosto pod nogi Labukasa. To obciąża go najbardziej.

Piotr Stawarczyk - 5

Zmarnował świetną okazję do wyrównania już w 49 min, kiedy z 2 m główkował w słupek. W obronie wiele kłopotów z aktywnym Łobodzińskim.

Sylwester Patejuk - 4

Lewa obrona to nie jest dla niego pozycja. Zostawiał zbyt wiele miejsce Łobodzińskiemu. Lepiej szło mu na skrzydle, ale też nie miał zagrań na swoim normalnym poziomie.

Gal Arel - 5

Asysta zaliczona, lecz przypadkowa trzeba to powiedzieć, przy gole Angielskiego. Zbyt mało kreatywności w grze do przodu.

Kamil Drygas - 5

Zarzut podobny, jak w przypadku Arel. Za mało kreował grę Zawiszy w ofensywie.

Jakub Smektała - 5

Przeciętnie. Zmarnował kilka niezłych akcji pod bramką Miedzi, niecelnie strzelając lub podając kolegom.

Karol Danielak - niesklasyfikowany

Wyszedł na nowej dla siebie pozycji. Grał z powodu kontuzji niespełna pół godziny.

Damian Michalik - 4

Mnóstwo niecelnych podań. Marnował wysiłek kolegów. Niedobry mecz nowego zawodnika Zawiszy.

Karol Angielski - 6

Plus za gola i przytomność umysłu. Był naprawdę bardzo waleczny i aktywny, ale zbyt często tracił piłkę, także już w środku pola.

Rezerwowy: Mica - 5

Portugalczyk miał kilka niezłych zagrań, szczególnie to z końcówki spotkania, kiedy dograł Angielskiemu, ale ten nie wykorzystał okazji. Na pozycji nr 10 na pewno bardziej wartościowy niż Danielak.

Łukowski i Igumanović - niesklasyfikowani

Najlepszym piłkarzem Zawiszy w meczu z Miedzią był...
Więcej o: