Ceny biletów i karnetów na mecze Stali Rzeszów

Na trzy tygodnie przed inauguracją Nice Polskiej Ligi Żużlowej poznaliśmy ceny biletów i karnetów na spotkania Stali Rzeszów. Wejściówki są już dostępne w sprzedaży internetowej.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Żużlowcy Stali Rzeszów sezon ligowy 2016 zainaugurują 28 marca spotkanie przed własną publicznością z Orłem Łódź. Kilkanaście dni później w Rzeszowie zaplanowano derby Podkarpacia z KSM-em Krosno (10 kwietnia). Rzeszowski klub podał ceny biletów i karnetów na te oraz pozostałe spotkania w Nice Polskie Lidze Żużlowej w nadchodzących rozgrywkach.

Bilety na mecze Stali Rzeszów kosztować będą 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Dzieci i młodzież do 16 roku życia, pod opieką dorosłych będą mogły wejść za darmo.

Jeśli chodzi o karnety to ich ceny kształtują się następująco:

* 500 zł karnet VIP - obowiązuje na wszystkie spotkania rundy zasadniczej i fazy finałowej, upoważnia do wjazdu samochodem na stadion

* 350 zł karnet numerowany - obowiązuje na wszystkie spotkania rundy zasadniczej i fazy finałowej

* 170 zł karnet nienumerowany (normalny) - obowiązuje na wszystkie spotkania rundy zasadniczej

* 100 zł karnet nienumerowany (ulgowy) - obowiązuje na wszystkie spotkania rundy zasadniczej, karnet dla osób uczących się do 26 roku życia (legitymacja szkolna lub studencka) oraz emerytów po 60-tym roku życia

Klub Stali Rzeszów informuje, że karnety można już zakupić przez Internet .

Zobacz nowe kombinezony żużlowców Stali Rzeszów

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: