II LIGA. Radomiak lepszy od Rakowa [ZDJĘCIA]

Niezwykle udana okazała się inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu piłkarzy Radomiaka Radom. Zespół beniaminka pokonał Raków Częstochowa, a decydująca i jedyna bramka meczu padła w samej końcówce spotkania.

Na boiskowym zegarze świetlnym dobiegała końca 89. minuta a Radomiak bezbramkowo remisował z Rakowem Częstochowa. Co niektórzy kibice powoli zbierali się do opuszczania trybun, zgodnie potwierdzając że najlepszym piłkarzem meczu zostanie pewnie Maciej Mielcarz. Golkiper Rakowa wielokrotnie swoimi interwencjami ratował zespół od utraty gola, ale w końcu, w tejże 89. minucie skapitulował.

Bardzo duży spokój zachował w tej akcji David Kwiek, podając futbolówkę do Mateusza Radekciego, a ten znajdując się w dogodnej sytuacji strzeleckiej podał ją - do jeszcze lepiej ustawionego Krystiana Putona. Wprowadzony kilka chwil wcześniej pomocnik, bez najmniejszych problemów umieścił ją w bramce.

- Radomiak zasłużył na to zwycięstwo. Zdominował nas zwłaszcza w środkowej strefie boiska - przyznał po spotkaniu Przemysław Cecherz trener Rakowa.

Więcej o: