Erik Jendriszek kontra Mateusz Cetnarski. Który gol był ładniejszy? [SONDA]

Powtórki obu można oglądać bez przerwy, ale my pytamy, który był ładniejszy: gol Erika Jendriszka w meczu z Górnikiem Zabrze czy gol Mateusza Cetnarskiego przeciwko Ruchowi w Chorzowie?

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl Po obu kibice Cracovii pewnie przecierali oczy ze zdumienia, łapali się za głowy, wstali z miejsc i klaskali ile sił w dłoniach.

Słowak w meczu z Górnikiem najpierw wkręcił obrońcę (w ziemię), a potem piłkę (w okienko bramki). Kiedy podobnego gola zdobył kilka dni potem Cristiano Ronaldo w meczu z Romą, Jendriszek zażartował, że Portugalczyk "musi się jeszcze trochę poprawić".

Tak Erik Jendriszek strzelił GórnikowiTak Erik Jendriszek strzelił Górnikowi . Tak Jendriszek strzelił Górnikowi

- W końcu Ronaldo pomógł rykoszet od obrońcy, a mi nie - śmiał się w rozmowie ze słowackim portalem pluska.sk. Ale stwierdził też, że nie był to najładniejszy gol w jego karierze, bo podobnego zdobył jako piłkarz Kaiserslautern.

I nie jest też powiedziane, że Jendriszek prowadzi w wewnętrznej klasyfikacji Cracovii na najładniejszego gola w tym roku. Bo Cetnarski również zdobył wyjątkowo efektownego. W środowym meczu z Ruchem odwrócił się z piłką przy nodze, a potem strzelił tak, że bramkarz Matusz Putnocky nie miał prawa sięgnąć piłki.

Tak Mateusz Cetnarski strzelił RuchowiTak Mateusz Cetnarski strzelił Ruchowi . Tak Cetnarski strzelił Ruchowi

Kiedy zapytaliśmy Cetnarskiego, które miejsce zająłby ten gol w jego prywatnym zestawieniu, bez wahania stwierdził, że pierwsze. - Wcześniej ładnych bramek nie strzelałem - wzruszył ramionami.

Który gol był ładniejszy?
Więcej o: