Włókniarz Częstochowa. Prezentacja drużyny już w piątek, atrakcji nie zabraknie

W piątek 5 lutego w hali przy ulicy Żużlowej odbędzie się prezentacja drużyny Eko-Dir Włókniarza Częstochowa. Kibiców czeka mnóstwo atrakcji, najważniejszą ma być jednak obecność wszystkich żużlowców z kadry klubu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18. Poprowadzą ją znani dziennikarze sportowi - Daria Kabała-Malarz oraz Tomasz Lorek. Oprócz nich na scenie pojawią się aż cztery zespoły muzyczne: YellowPot, Piękni i Młodzi, Mirami oraz Need For Strings.

W hali na Zawodziu mają się pojawić wszyscy żużlowcy z kadry Włókniarza, którzy od kilku dni przygotowują się do sezonu na zgrupowaniu w Złotym Potoku.

- Zapraszamy kibiców Włókniarza na prezentację - mówi prezes klubu Michał Świącik. - W piątek będzie możliwość spotkania się z nowymi, jak i dobrze znanych nam zawodnikami. Przyjdźcie do hali, pokażcie jaka jest siła Włókniarza. Będzie wiele atrakcji, m.in. koncerty czterech zespołów muzycznych.

Bilety zakupić można w siedzibie klubu, a także w sklepie Pat-Rox (ulica Strażacka 1). Dostępne będą również przed imprezą w kasach Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej (od godz. 16).

Ceny biletów na prezentację Włókniarza:

Bilet złoty (miejsca przy scenie) - 35 złotych

Trybuna dolna - 25 złotych

Trybuna górna (normalny) - 15 złotych

Trybuna górna (ulgowy) - 10 złotych

Dzieci do lat 12 wstęp bezpłatny (trybuna górna)

Więcej o: