Kibice koszykówki mogą stworzyć galerię Katarzynek

Klub apeluje: ?Kibice, w swoich domowych archiwach poszukajcie zdjęć sprzed lat i włączcie się do projektu Internetowa Galeria Katarzynek?.

To kolejna propozycja, którą klub przygotował w ramach 10-lecia gry zespołu w ekstraklasie. Na klubowy adres e-mail (mmks-katarzynki@o2.pl) kibice mogą przesyłać archiwalne zdjęcia z meczów, pamiątkowe fotki z zawodniczkami i kibicami, a także wycinki z lokalnych gazet, skany autografów, czyli wszystko to, co związane jest z ostatnim dziesięcioleciem Katarzynek (od sezonu 2006/2007).

"Liczymy, że w swoich domach macie prawdziwe perełki. Przesłane przez Was materiały, na które czekamy do 31. marca, opublikujemy na naszym klubowym Facebooku i stronie energa-katarzynki.pl, tworząc Internetową Galerię Katarzynek. To Wy będziecie autorami wystawy!" - pisze klub.

Podczas niedawnego derbowego meczu kibice mogli zobaczyć wystawę zdjęć autorstwa Łukasza i Dariusza Lubińskich pt. "10 lat Katarzynek wśród najlepszych". Już wkrótce ruszy też organizowany przez klub plebiscyt na Katarzynkę Dziesięciolecia.

Więcej o: