Górnik Zabrze. Jaka frekwencja na meczu z Lechem Poznań? Sprzedało się 8000 biletów

1500 kibiców Lecha Poznań przyjedzie na środowy mecz swojej drużyny z Górnikiem Zabrze. Ilu fanów dopingować będzie gospodarzy?

Czy Górnik Zabrze będzie piął się tabeli? Podyskutuj na Facebooku >>

Pod względem frekwencji debiut trzech nowych trybun stadionu Górnika Zabrze wypadł bardzo okazale - spotkanie z Ruchem Chorzów obejrzało 24 563 widzów, czyli komplet. Jak będzie w środę, kiedy to na Roosevelta zjedzie Lech Poznań? - Liczę na efekt nowego stadionu. Na to, że na trybuny przyjdą ci, dla których zabrakło biletów na derby. Poza tym Lech to aktualny mistrz Polski, którego trenerem jest ikona Górnika... - tak jeszcze w zeszłym tygodniu mówił nam Marek Pałus, prezes klubu.

Co natomiast wiemy dzisiaj? - Do poniedziałku sprzedało się około 8000 biletów - informuje Rafał Kędzior, rzecznik prasowy zabrzan. - Pamiętajmy jednak, że większość kibiców kupuje wejściówki w dniu meczu. Liczymy na ich przywiązanie do marki Górnika. Na to, że swoim dopingiem poniosą nasz zespół do wygranej nad mistrzem Polski - podkreśla Kędzior.

Dodajmy, że środowy pojedynek będzie pierwszym, podczas którego na Arenie Zabrze zasiądą fani gości. Sympatycy "Kolejorza" zamówili 1500 biletów.

Więcej o: