Krzysztof Jakubik z Siedlec prowadził w tych rozgrywkach trzy spotkania z udziałem Lecha Poznań (częściej prowadził tylko spotkania z udziałem Termaliki), każde zakończone innym rezultatem. 32-letni arbiter był rozjemcą, gdy Kolejorz na początku sezonu zremisował u siebie z Koroną Kielce 0:0. Sędzia Jakubik ukarał w tym spotkaniu czerwoną kartką obrońcę Lecha Dariusza Dudkę. Arbiter z Siedlec prowadził też przegrany mecz Lecha z Termaliką Nieciecza 1:3 oraz zwycięstwo mistrza Polski nad Lechią w Gdańsku 1:0.
Krzysztof Jakub prowadził w tym sezonie tylko jeden mecz z udziałem Górnika Zabrze. Była to porażka 2:3 z Piastem Gliwice na początku sezonu. W tym roku arbiter z Siedlec sędziował do tej pory dwa mecze, oba zakończone remisem (Ruch - Zagłębie 0:0, Pogoń - Termalica 1:1). Łącznie jednak w całym sezonie podziałem punktów kończyło się aż sześć spotkań prowadzonych przez Krzysztofa Jakubika.
Mecz Lecha Poznań z Górnikiem w środę o godz. 20:30 w Zabrzu.