Od środy można nabywać bilety i karnety na wiosenne mecze Motoru

Wprawdzie do pierwszego meczu piłkarzy Motoru jeszcze prawie dwa tygodnie, ale już od środy - 2 marca 2016 roku będzie można kupować bilety i karnety na wiosenne spotkania lubelskiego klubu.

Karnety na rundę wiosenną rozgrywek III ligi oraz bilety na pucharowy mecz z Lublinianką (12 marca, godz. 19 na Arenie Lublin), a także na inauguracyjne spotkanie ligowe z Tomasovią Tomaszów Lubelski (19 marca, godz. 19, na Arenie Lublin) nabywać będzie można w następujących punktach:

- w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich 5 (od środy codziennie w dni robocze w godz. 9-16); - w Lombardzie Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d oraz przy Placu Dworcowym 4 (od środy codziennie przez całą dobę);

- w kasach biletowych Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od 9 marca do 11 marca w godz. 16-19 oraz w dniu meczu od godziny 10).

Od najbliższego spotkania przedsprzedaż biletów będzie się kończyła w przeddzień danego meczu. Natomiast w dniu spotkania będą obowiązywały wyższe ceny biletów.

Karnety będą ważne na wszystkie domowe mecze ligowe Motoru (8 spotkań) rozgrywane w rundzie wiosennej oraz na mecz półfinałowy Lubelskiego Pucharu Polski: Motor - Lublinianka.

Karnety nie będą honorowane podczas spotkań towarzyskich, barażowych oraz pozostałych meczów rozgrywanych w ramach Pucharu Polski.

Cennik karnetów oraz biletów znaleźć można na stronie internetowej klubu www.motorlublin.eu.

Co zaś się tyczy internetowej sprzedaży biletów, to zostanie ona uruchomiona w najbliższych dniach.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU