Tadeusz Pawłowski znów urlopowany. Wisła Kraków w najbliższym meczu z nowym trenerem

Tadeusz Pawłowski nie jest już trenerem Wisły Kraków. 62-letniego szkoleniowca w najbliższym meczu na ławce trenerskiej ?Białej Gwiazdy? zastąpi Marcin Broniszewski.

- Tadeusz Pawłowski został urlopowany. W meczu z Koroną zespół poprowadzi Marcin Broniszewski - informuje za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter Piotr Dunin-Suligostowski, prezes Wisły.

Tadeusz Pawłowski prowadził Wisłę w ledwie trzech spotkaniach: ze Śląskiem Wrocław, Górnikiem Łęczna i Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zdobył tylko jeden punkt w Łęcznej. Pozostałe dwa spotkania przegrał.

Co ciekawe, jeszcze w piątek władze klubu z Krakowa zapewniały, że nie myślą o zmianach w sztabie szkoleniowym. - Mamy pełne zaufanie do Tadka Pawłowskiego. Dopiero rozpoczęliśmy pracę. Po dwóch, w ocenie wielu nieudanych, występach nie można rozpoczynać dyskusji nad zmianą trenera. Stanowczo oświadczam, że takich działań nie ma, a trener ma nasze pełne poparcie. To kwestia czasu, mam nadzieję, że krótkiego, kiedy Wisła zacznie grać tak jak oczekują kibice - tłumaczył Dunin-Suligostowski.

Tadeusz Pawłowski trenerem Wisły był od 22 grudnia 2015 roku. Z krakowskim klubem podpisał kontrakt do końca sezonu 2016/17. Na początku grudnia ubiegłego roku został zwolniony ze Śląska Wrocław.

Więcej o: