Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Duże niespodzianki w obronie ?Kolejorza, a na ławce możliwy debiutant. Paulus Arajuuri poza składem

Jan Urban dokonał trzech zmian w ustawieniu obrony w porównaniu do przegranego 1:4 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W wyjściowej jedenastce na Jagiellonie Białystok znaleźli się m.in. Kebba Ceesay, Dariusz Dudka i Sisi.

Do składu wracają oczywiście Łukasz Trałka i Karol Linetty, którzy przed tygodniem pauzowali za nadmiar żółtych kartek. Za Macieja Wilusza zagra na środku obrony Marcin Kamiński. Miejsce w wyjściowej jedenastce utrzymali obaj skrzydłowi - Sisi oraz Szymon Pawłowski. Niespodzianki nie ma w ataku, gdzie zagra jedyny zdrowy napastnik, czyli Dawid Kownacki.

Na ławce rezerwowych "Kolejorza" znalazł się m.in. Kamil Jóźwiak, który ma szanse zadebiutować w pierwszej drużynie. Trener Jan Urban wspominał, że młodziutki skrzydłowy może liczyć na rychły debiut, o ile dalej będzie się tak dobrze prezentował na treningach. Poza kadrą meczową jest Paulus Arajuuri, choć powody tej decyzji szkoleniowca nie są jeszcze znane.

Lech Poznań: Jasmin Burić - Kebba Ceesay, Dariusz Dudka, Marcin Kamiński, Tamas Kadar - Abdul Aziz Tetteh, Łukasz Trałka - Sisi, Karol Linetty, Szymon Pawłowski - Dawid Kownacki.

Ławka rezerwowych: Krzysztof Kotorowski, Vladimir Volkov, Maciej Wilusz, Darko Jevtić, Gergo Lovrencsics, Kamil Jóźwiak, Maciej Gajos.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.