Efektowna prezentacja II-ligowego Radomiaka [ZDJĘCIA]

W sobotni wieczór w Galerii Słonecznej odbyła się prezentacja Radomiaka Radom przed wznowieniem II-ligowych rozgrywek. Już w sobotę Zieloni zagrają z Rakowem Częstochowa.

Podobnie jak to miało miejsce przed rozpoczęciem rundy jesiennej, tak i teraz prezentacja odbyła się w Galerii Słonecznej, a przyglądało się jej - kilkuset kibiców Radomiaka.

Prowadzący Michał Szprendałowicz z Dami-TV, rozpoczął od przedstawienia piłkarzy. Najpierw pojawili się bramkarze, później pomocnicy i w końcu napastnicy, a każdy z nowoprzybyłych zawodników musiał odpowiedzieć na zadane pytanie.

Po piłkarzach na scenie zaprezentowali się trenerzy, oraz osoby odpowiadające w klubie za zdrowie zawodników, na czele ze Zdzisławem Radulskim. Ten ostatni rozbawiał zebranych swoimi dowcipami i jednocześnie zaprosił wszystkich na ligowe pojedynki z udziałem Radomiaka.

Poza prezentacją przeprowadzone były również konkursy dla kibiców z atrakcyjnymi nagrodami a także nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć, czy autografów jakie swoim fanom rozdawali piłkarze.

Więcej o: