Trzy sety siatkarzy Ślepska w Siedlcach

I-ligowi siatkarze Ślepska Suwałki wygrali w sobotę na wyjeździe z KPS Siedlce

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Faworytem sobotniej konfrontacji byli siatkarze Ślepska. Zespół z Suwałk plasuje się bowiem na szczycie I-ligowej tabeli. KPS walczy natomiast o to aby w ogóle zakwalifikować się do fazy play-off.

Pierwszy set był niezwykle wyrównany. W zasadzie do stanu 20:20 trwała walka punkt za punkty. W kluczowym momencie tej odsłony lepsi byli już suwalczanie, którzy odskoczyli na cztery punkty. Ostatecznie partię otwarcia wygrali 25:22.

W drugiej odsłonie była już natomiast dominacja Ślepska. Zespół z Suwałk drugiego seta wygrał 25 do 14. Trzecia partia również padła łupem przyjezdnych, ale emocji nie zabrakło. Co prawda zawodnicy Ślepska prowadzili już 24:22, ale ta odsłona tak szybko się nie zakończyła. Po autowym ataku Wojciecha Winnika i asie serwisowym Piotra Rejowskiego był remis 24:24. Ostatecznie suwalczanie wygrali dopiero 30:28. Ślepsk nadal jest więc na pierwszym miejscu w tabeli I ligi.

KPS Siedlce - Ślepsk Suwałki 0:3

Sety: 22:25, 14:25, 28:30.

Ślepsk: Urbanowicz, Zapłacki, Gonciarz, Hunek, Rudzewicz, Winnik, Andrzejewski (libero) oraz Skrzypkowski, Szczytkov, Lewiński.

Więcej o: