1/4 MP w siatkówce juniorów. Czarni z dwoma triumfami

Adepci siatkówki Radomskiego Centrum Siatkarskiego ?Czarni? wygrali dwa spotkania rozgrywane w ramach ćwierćfinałowego turnieju mistrzostw Polski juniorów. Podopieczni trenera Andrzeja Sitkowskiego pokonali Serbinów Biała Podlaska i kieleckiego Effectora

Turniej 1/4 MP z udziałem radomian rozpoczął się piątek w Kielcach. O dwa miejsca w półfinałach krajowych mistrzostw, oprócz radomian i gospodarzy grają: MOS WOLA Warszawa, Tempo Olsztyn, Serbinów Biała Podlaska i Centrum Augustów.

W pierwszej fazie imprezy zespoły rozegrały mecze w grupach. Juniorzy Czarnych pokonali Serbinów 3:0, a następnie uporali się z Effectorem 3:1.

- To był bardzo wyczerpujący piątek. Rozegraliśmy dwa ciężkie spotkania, ale pokonaliśmy rywali. Wyniki tego nie sugerują, bo w dwóch meczach straciliśmy tylko seta, ale na sukces naprawdę trzeba było solidnie zapracować. Teraz koncentrujemy się już na sobotnim meczu z Tempem - skomentował trener Sitkowski.

Kadra juniorów Czarnych na turniej w Kielcach

Paweł Zdrojewski, Michał Moniak, Jan Czubiński, Jakub Rybicki, Kacper Wasilewski, Maciej Pożyczka, Kamil Harabin, Bartłomiej Wójcik, Jakub Tyszko, Mateusz Laskowski, Cezary Wilk, Leszek Wziątek, Kacper Pluta, Adam Leszczyński. Trenerzy: Andrzej Sitkowski, Łukasz Staniewski. Statystyk: Piotr Piotrowski.

Więcej o: