Lech Poznań rozpoczął sprzedaż biletów na mecze z Cracovią i Legią Warszawa. Jest drożej niż na Ligę Europejską!

Ruszyła sprzedaż biletów na marcowe szlagierowe mecze Lecha Poznań z Cracovią i Legią Warszawa. Ceny pakietów na oba spotkania rozpoczynają się od 90 złotych.

"W dwa tygodnie dwa hity" - tak Lech Poznań reklamuje szlagierowe mecze, które w marcu Kolejorz rozegra przy Bułgarskiej. W niedzielę 6 marca o godz. 18 mistrz Polski podejmie Cracovię, zaś dwa tygodnie później w sobotę 19 marca o godz. 20:30 zmierzy się z Legią Warszawa.

Pakiety obejmujące wstęp na oba spotkania kosztują 90 złotych (do "Kotła" i na IV trybunę) oraz 135 złotych (trybuny na prostych). Dodatkowo 20% zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Wejściówki dla dzieci do lat 13 kosztują tylko jedenaście złotych, a maluchy do lat 5 mają wstęp bezpłatny.

Warto dodać, że zakup pakietu na oba spotkania nie oznacza zniżki. Osobne wejściówki wyłącznie na spotkanie z Cracovią kosztują 30 i 45 złotych, ale na mecz z Legią 60 i 90 złotych (te nie są jeszcze w sprzedaży). Bilety na mecz z Legią kosztują tyle samo co w zeszłym sezonie (choć wtedy Lech zajmował wyższe miejsce w tabeli), ale już więcej niż na mecz z FC Basel w fazie grupowej Ligi Europejskiej i tyle samo co na spotkanie z Fiorentiną w tych samych rozgrywkach.

Więcej o: