Wisła Kraków. Paweł Brożek o grze dwoma napastnikami: Byliśmy trochę osamotnieni

- Oddaliśmy pole Górnikowi, za co zostaliśmy ukarani - zaznacza Paweł Brożek, napastnik Wisły Kraków, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Facebook?  | A może Twitter? 

Wisła wygrywała z Górnikiem Łęczna po golu Wilde-Donalda Guerriera, ale nie potrafiła utrzymać prowadzenia. - Ten wynik jest dla nas jak porażka. Zamiast iść do przodu, po strzelonej bramce cofnęliśmy się i oddaliśmy pole Górnikowi, za co zostaliśmy ukarani. Popełniliśmy zbyt wiele prostych błędów - podkreśla Brożek.

Krakowianie od ośmiu ligowych meczów nie mogą wygrać. Po remisie z Górnikiem wydostali się ze strefy spadkowej, ale mają tyle samo punktów co przedostatnie w tabeli Podbeskidzie Bielsko-Biała. - Musimy przestać myśleć o tych niepowodzeniach i wziąć się w garść. Potrzebujemy pozytywnego bodźca, który popchnie nas do przodu - mówi napastnik.

W meczu z Górnikiem Brożek po raz pierwszy zagrał w duecie ze Zdenkiem Ondraszkiem. Jak ocenia współpracę z Czechem? - Na pewno musimy wykorzystać warunki, jakie posiada Zdenek, ale na to trzeba czasu. Szczególnie w drugiej połowie powstawała zbyt duża luka między atakiem a pomocą, przez co byliśmy z przodu trochę osamotnieni - przyznaje.

źródło: Okazje.info

Więcej o: